INTERHALL - přetlakové haly, nafukovací haly, sportovní povrchy

Nafukovací přetlakové haly

12Naší hlavní činností je výroba, dodávka a montáž nafukovacích přetlakových hal libovolných rozměrů dle přání a požadavků zákazníka. Nafukovací halu je tak možné postavit prakticky na jakémkoli sportovišti a přizpůsobit ji účelu využití.

Obecný popis přetlakových hal:
Jak již samotný název napovídá, jedná se o pneumatické konstrukce s vnitřním přetlakem cca 300 Pa. Dodáváme dle přání zákazníka haly buďto v tří nebo čtyřplášťovém provedení. A nově s ohledem na stále rostoucí ceny energií také haly nízkoenergetické.

Read more...

Obloukové haly

07Jako trvalou alternativu k nafukovacím halám nabízíme realizaci tzv. obloukových hal. Hlavním nosným prvkem jsou lepené dřevěné vazníky. Ty jsou osazeny na předem připravený fundament – zpravidla betonová deska, pasy nebo patky (dle situace a projektové dokumentace). Čela haly jsou pak vyplněna sendvičovými PUR panely. Opláštění je zpravidla řešeno obdobným způsobem jako u hal přetlakových, tedy hlavní vnější vrstvu pláště tvoří světlopropustná PVC fólie. Mezi touto fólií a samotnými vazníky je pak vrstva bublinové izolace následovaná vzduchovou mezerou o stejné tloušťce, jako je tloušťka samotného vazníku. Pohledová vnitřní strana je vyřešena opět prostřednictvím bílé fólie, což má pozitivní vliv na rozptyl vnitřního umělého osvětlení, které je zavěšeno na lepených vaznících.

Read more...

Sportovní povrchy

KIF 5708Naší další činností je kromě výroby přetlakových hal i kompletní realizace sportovních povrchů. Tedy i včetně samotné dodávky a pokládky hracího povrchu včetně vyznačení hracích linií. Samozřejmostí je pak rovněž i dodávka patřičného příslušenství (sloupky, sítě, branky, lavičky apod.) Standardně jsme schopni zajistit realizaci prakticky všech dostupných hracích povrchů pro širokou škálu sportů:

Read more...
YOUAH Úvod Služby
A+ R A-